Żaluzje

Żaluzje aluminiowe

Żaluzje poziome wykonane z lameli aluminiowych szerokości 16mm, 25mm, 50 mm. Górny mechanizm żaluzji montowany jest w świetle szyby na skrzydle okiennym, ścianie, suficie lub wnęce okna.

Żaluzje występują w wariantach:

  • nawierzchniowym – jest stosowana do wszystkich typów okien,obsługiwana za pomocą sznurka i pokrętła. Może również być montowana na ścianę, ale za za pomocą twistu mocującego.
  • międzyszybowym – stosowana jest do okien skręcanych, obsługiwana za pomocą pokrętła i sznurka, które zainstalowane są na ramie okiennej.

Osprzęt dostępny jest w kolorach: biały, brązowy, srebrny i złoty, natomiast listki posiadają szeroką gamę kolorów i ich połączeń (np. z refleksem brokatowym).

Dostępna szerokość lameli: 50, 25mm, 16 mm

 

Żaluzje drewniane 

Żaluzje drewniane to uniwersalne osłony okienne, które świetnie komponują się w nowoczesnych, jak i stylowych wnętrzach. Bogata kolorystyka oraz eleganckie i estetyczne wykończenie sprawiają że znajdują uznanie u najbardziej wymagających klientów.

Żaluzje, które mamy w swojej ofercie, produkowane są ze specjalnego gatunku drewna “basswood”, czyli lipy występującej na terenach północnej Ameryki. Ze względu na specyficzne właściwości tego drewna wykorzystywane jest w wielu dziedzinach, między innymi do produkcji instrumentów muzycznych a w naszym przypadku do produkcji wytrzymałych żaluzji.

Prócz w/w drewna posiadamy w ofercie żaluzje wykonane ze specjalnie prasowanego bambusa, które charakteryzują się oryginalnym wyglądem i bardzo małą grubością listków, przez co zajmują zdecydowanie mniej miejsca po zwinięciu. Jest to szczególnie istotne w przypadku wysokich okien tj. np okna tarasowe.

Żaluzje drewniane oferujemy w dwóch szerokościach lameli: 25 mm i 50 mm.

 

 

Kontakt

Maro Maciej Wróbel
04-858 Warszawa, ul. Patriotów 237

kom. 730 630 630
tel. 22 615 68 27
tel. 22 615 40 40

[email protected]

O nas  I  Okna  I  Drzwi  Żaluzje  I  Rolety  I  Markizy  I  Parapety  Kontakt

Call Now Button