Żaluzje

ŻALUZJE – WARSZAWA

Żaluzje to estetyczny sposób na osłonięcie wnętrza budynku przed słońcem i wzrokiem przechodniów czy sąsiadów. Prezentują się one niezwykle elegancko, dlatego pasują nawet do bogatych, nowoczesnych wnętrz. Stanowią świetną alternatywę dla rolet rzymskich i innych wyrobów materiałowych. W naszym asortymencie znajdziesz żaluzje aluminiowe oraz drewniane – wybór zależy od Twoich preferencji i stylistyki wnętrza. Oferujemy wyłącznie jakościowe, dokładnie sprawdzone wyroby, które będą pełnić swoją funkcję przez kolejne lata.

Żaluzje aluminiowe

Oferujemy żaluzje poziome wykonane z lameli aluminiowych o szerokości 16 mm, 25 mm i 50 mm. Górny mechanizm montowany jest w świetle szyby na skrzydle okiennym, ścianie, suficie lub wnęce okna.

Żaluzje występują w wariantach:

  • nawierzchniowym – żaluzja tego typu jest stosowana we wszystkich typach okien, obsługiwana za pomocą sznurka i pokrętła. Może również być montowana na ścianie, za pomocą twistu mocującego,
  • międzyszybowym – żaluzja ta jest wykorzystywana w przypadku okien skręcanych, obsługiwana za pomocą pokrętła i sznurka, które zainstalowano na ramie okiennej.

Osprzęt jest dostępny w następujących kolorach: biały, brązowy, srebrny i złoty. Jeśli chodzi po listki, istnieje opcja zamówienia różnych połączeń kolorystycznych, np. z refleksem brokatowym.

Dostępna szerokość lameli: 50 mm, 25 mm, 16 mm

 

Żaluzje drewniane 

Żaluzje drewniane to uniwersalne osłony okienne, które świetnie komponują się w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Bogata kolorystyka oraz eleganckie i estetyczne wykończenie sprawiają, że znajdują uznanie u najbardziej wymagających klientów.

Żaluzje, które mamy w swojej ofercie, produkowane są ze specjalnego gatunku drewna „basswood”, czyli lipy występującej na terenach północnej Ameryki. Ze względu na specyficzne właściwości tego drewna jest ono wykorzystywane w wielu dziedzinach, między innymi do produkcji instrumentów muzycznych.

Mamy w ofercie również żaluzje wykonane ze specjalnie prasowanego bambusa, które charakteryzują się oryginalnym wyglądem i bardzo małą grubością listków. Dzięki temu zajmują zdecydowanie mniej miejsca po zwinięciu. Jest to szczególnie istotne w przypadku wysokich okien, np. tarasowych.

Żaluzje drewniane oferujemy w dwóch szerokościach lameli: 25 mm i 50 mm.

 

 

Żaluzje drewniane i aluminiowe w wielu wersjach

Nasze żaluzje drewniane i aluminiowe dostępne w Warszawie to produkty w wielu rozmiarach i wersjach kolorystycznych. Największą popularnością cieszą się te uniwersalne – w naturalnych odcieniach drewna, bambusa lub metalu. W naszym sklepie znajdziesz również nieco mniej typowe modele, które stanowią ciekawy dodatek do każdego wnętrza. Wiele żaluzji powstaje na zamówienie – dopasowujemy je do stylistyki pomieszczenia oraz rozmiaru okna.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty. Pomożemy wybrać produkt, który sprawdzi się najlepiej w danym pomieszczeniu.

Kontakt

Maro Maciej Wróbel
04-858 Warszawa, ul. Patriotów 237

kom. 730 630 630
tel. 22 615 68 27
tel. 22 615 40 40

[email protected]

O nas  I  Okna  I  Drzwi  Żaluzje  I  Rolety  I  Markizy  I  Parapety  Kontakt

Call Now Button