Bramy garażowe

BRAMY GARAŻOWE

To jaką wybierzemy bramę garażową uzależnia się od możliwości montażowych, aby osiągnąć wygodną wielkość bramy pozwalającą na swobodny wjazd samochodem. Do wyboru mamy bramę segmentową, rolowaną i uchylną. Aby otwierać bramę bez wysiłku istnieje możliwość zainstalowania do niej napędu.

Przy wyborze dobrze jest uwzględnić czy garaż jest częścią budynku czy wolnostojący?

Ogrzewany czy nie? Czy będziemy w nim parkować dwa auta i robimy jedną dużą bramę czy jednak dwie mniejsze?

Aby zamówić bramę należy podać szerokość i wysokość otworu. Równie ważna jest wysokość ściany nad otworem i szerokość filarów po obu stronach otworu bramy. Oczywiście tym nie muszą się Państwo martwić. To należy do nas. Przyjedziemy i wykonamy pomiar.

TYPY BRAM GARAŻOWYCH

Bramy segmentowe są najczęściej wybierane do budynków mieszkalnych oraz garaży ogrzewanych, gdzie ważna jest wysoka izolacyjność termiczna i akustyczna oraz odporność na wiatr i deszcz. Podnosi się pionowo i chowa pod sufit.

Bramy uchylne stosuje się do garaży nieogrzewanych przed którymi jest co najmniej 1 metr wolnej przestrzeni, gdyż w początkowej fazie otwierania brama wychyla się przed wjazd a skrzydło chowa się pod sufitem.

Bramy rolowane znajdują swoje zastosowanie gdy nie ma przestrzeni pod sufitem. Profile z których są skonstruowane nawijają się na walec, który może być zamontowany nad otworem wjazdowym na zewnątrz lub wewnątrz garażu.

Bramy segmentowe

Bramy rolowane

Bramy uchylne

Kontakt

Maro Maciej Wróbel
04-858 Warszawa, ul. Patriotów 237

kom. 730 630 630
tel. 22 615 68 27
tel. 22 615 40 40

[email protected]

O nas  I Okna  I Drzwi  I Żaluzje  I Rolety  I Markizy I Parapety  I Kontakt

Call Now Button