Porady

Latami zbieramy doświadczenie i umiejętności,
aby być specjalistami, których potrzebujesz.

Porady

Systemy przesuwne:

Smart Slide, PSK, HST

Który system przesuwny wybrać ?

Obejrzyj tą krótką prezentację przedstawiającą najważniejsze cechy okien typu:
Patio, Smart Slide oraz HST

Myślę, że ten film pomoże Ci w podjęciu decyzji.

 

 

Ciepły/Szczelny montaż okien:

 

Są różne rodzaje montażu okien, natomiast decyzja jaki zostanie wybrany zależy od tego jaki efekt inwestor chciałby uzyskać, jakim dysponuje budżetem oraz jaki rodzaj montażu dla danego budynku byłby najskuteczniejszy.

Najpopularniejszym montażem dla nowego budownictwa w obecnej chwili jest montaż szczelny inaczej zwany montażem warstwowym. Jest to jeden z mniej kosztowych ciepłych montaży, a jeżeli zostanie wykonany poprawnie, to gwarantuje zadowalające parametry.

Ciepły montaż okien (w warstwie ocieplenia oraz Stropex).

 

Wariantów ciepłego montażów jest wiele. Wcześniej przedstawiony jest montaż ciepły w wariancie szczelnym/ warstwowym. Natomiast w tym filmie staramy się przybliżyć informację o najpopularniejszych z nich. Aby film był krótki i treściwy, porusza najważniejsze zagadnienia ale na pewno nie wyczerpuje tematu. Przedstawiony film jest dobrym punktem startowym do podjęcia decyzji czy zależy nam na ciepłym montażu a jeśli tak to na jakim jego wariancie.

 

Ciepły montaż w warstwie ocieplenia na przykładzie ISO CHEMIE.

 

Przedstawiliśmy już wcześniej warianty ciepłych montaży, teraz czas na praktykę. Zobacz jak to wygląda na budowie, przykład na podstawie systemu proponowanego przez ISO CHEMIE.

 

 

 

 

Regulacja okien na okuciach Roto NT

 

Na przedstawionym filmiku instruktażowym, możesz zobaczyć w jaki sposób reguluje się położenie skrzydła okiennego za pomocą zmiany ustawień okuć w przypadku ROTO NT. Zwróć uwagę na to, że inne rodzaje okuć mogą mieć inne warianty regulacji.

 

 

 

 

Regulacja okien na okuciach Roto NX

 

Na przedstawionym filmiku instruktażowym, możesz zobaczyć w jaki sposób reguluje się położenie skrzydła okiennego za pomocą zmiany ustawień okuć w przypadku ROTO NX. Zwróć uwagę na to, że inne rodzaje okuć mogą mieć inne warianty regulacji.

 

 

 

Regulacja okien na okuciach Siegenia

 

Na przedstawionym filmiku instruktażowym, możesz zobaczyć w jaki sposób reguluje się położenie skrzydła okiennego za pomocą zmiany ustawień okuć w przypadku Siegenia Titan. Zwróć uwagę na to, że inne rodzaje okuć mogą mieć inne warianty regulacji.

 
 

System przesuwny Gealan Smoovio

Jest to system przesuwny, który jest konkurencyjnym rozwiązaniem dla systemu Smart Slide oferowanym przez firmę Aluplast. Po prostu firma Gealn, stwierdziła, że skoro mają w ofercie systemy podnoszono przesuwne (HST) oraz uchylno – przesuwne (PSK), to warto jeszcze uzupełnić ofertę w system odstawno – przesuwny (Gealan Soovio). Dużą zaletą tego wariantu w stosunku do konkurencyjnego Smart Slide jest grubość ramy pozwalająca na szklenie pakietami szybowymi grubości do 48 mm. Oznacza to, że w systemie Gealan Smoovio możemy mieć szybę o przenikalności 0,5, co jest znacząco korzystniejsze od Smart Slide który pozwala na szybę 0,7.

Jak już zapewne wiecie, to okna wykonuje się z pcv, drewna oraz właśnie z aluminium.

Najbardziej popularne kiedyś były okna drewniane, obecnie najpopularniejsze są okna PCV, natomiast okna aluminiowe choć nie są nowością to dopiero teraz mocno wbijają się w ten rynek sprzedażowy i tak z roku na rok można zaobserwować coraz większą popularność tych systemów.

Co w takim razie powodowało przez tyle lat, że okna aluminiowe spośród wspomnianych rodzajów (drewno, pcv, aluminium), były najrzadziej wybierane ?

Co nas wyróżnia

Profesjonalny montaż

Krótkie terminy realizacji

Darmowy pomiar, wycenę i ofertę

Profesjonalne doradztwo

Dogodne raty

Wygoda i komfort

Razem z nami zamkniez swój dom używając produktów dopasowanych do swoich potrzeb – wszystko w jednym miejscu!

Zapewniamy kompleksową obsługę oraz wsparcie na każdym kroku realizacji.

Kontakt

Maro Maciej Wróbel
04-858 Warszawa, ul. Patriotów 237

kom. 730 630 630
tel. 22 615 68 27
tel. 22 615 40 40

[email protected]

O nas  I  Okna  I  Drzwi  Żaluzje  I  Rolety  I  Markizy  I  Parapety  Kontakt

Call Now Button