Okna aluminiowe

Okna aluminiowe

Aluminium to materiał niezwykle wytrzymały i łatwy w pielęgnacji.

Dzięki swojej prostocie sprawdza się on w minimalistycznych i kanciastych ramach, tym samym wpisując się w aktualne trendy budownictwa.

Okna wykonane z aluminium podkreślają oryginalny styl nowoczesnych budynków, akcentując ich ascetyczną formę.

empty
STYL

Bogaty wybór kolorów, deseni i powierzchni dają nam wiele możliwości dopasowania okna do każdego budynku. Naszą odpowiedzią na innowacyjny design współczesnej architektury jest opcja ukrytego skrzydła, dostępna w wybranych systemach okiennych.

Komfort
Wysoki standard i precyzja złożenia okien w parze z najlepszą jakością zastosowanych materiałów, dają gwarancję uzyskania bardzo dobrych parametrów izolacyjnych i akustycznych. Dopasowując naszą ofertę do zmieniających się standardów rynku posiadamy systemy z certyfikatem pasywności. Wszystko w trosce o zapewnienie wysokiego komfortu naszym klientom.
Bezpieczeństwo
Chcemy, aby nasze okna były jednymi z najbezpieczniejszych na rynku. Oferując możliwość zamontowania okucia antywłamaniowego w wysokiej klasie antywłamaniowości (nawet do RC4) oraz zastosowania systemów ognioodpornych w klasie EI60, tak właśnie jest.
Wytrzymałość
Dostępne w naszej ofercie profile zabezpieczane są pokryciami proszkowymi, co pozwala spełnić wymagania standardu Qualicoat. Naniesienie powłok lakierniczych na dodatkowy podkład – Seaside – wzmacnia ochronę przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych (np. „słone powietrze” w miejscowościach nadmorskich).

Systemy aluminiowe

 

System MB 70

System MB 86

System MB 104

System MB 77HS

Kontakt

Maro Maciej Wróbel
04-858 Warszawa, ul. Patriotów 237

kom. 730 630 630
tel. 22 615 68 27
tel. 22 615 40 40

[email protected]

O nas  I  Okna  I  Drzwi  Żaluzje  I  Rolety  I  Markizy  I  Parapety  Kontakt

Call Now Button