Okna aluminiowe

OKNA ALUMINIOWE – WARSZAWA

Aluminium to materiał niezwykle wytrzymały i łatwy w pielęgnacji. Dzięki swojej prostocie sprawdza się on w minimalistycznych i kanciastych ramach, tym samym wpisując się w aktualne trendy budownictwa. Aluminium pozwala na zachowanie estetycznego wyglądu okien nawet po wielu latach użytkowania, bez specjalnej pielęgnacji. To materiał, który:

  • nie odkształca się pod wpływem działania promieniowania słonecznego,
  • jest lekki, co ułatwia transport i montaż,
  • zachowuje odpowiednie parametry techniczne przez wiele lat użytkowania,
  • powala na pokrycie farbą w dowolnym kolorze, co umożliwia dopasowanie odpowiedniego okna do stylistyki budynku,
  • jest odporny na rozwój pleśni i grzybów.

Okna wykonane z aluminium podkreślają oryginalny styl nowoczesnych budynków, akcentując ich ascetyczną formę. To produkty niezwykle estetyczne, dostępne w wielu wersjach kolorystycznych. Stanowią ciekawą alternatywę dla okien drewnianych, które również znajdziesz w naszym asortymencie.

empty
STYL
Bogaty wybór kolorów, deseni i powierzchni dają wiele możliwości dopasowania okna do każdego budynku. Naszą odpowiedzią na innowacyjny design współczesnej architektury jest opcja ukrytego skrzydła, dostępna w wybranych systemach okiennych.
Komfort
Wysoki standard i precyzja złożenia okien w parze z najlepszą jakością zastosowanych materiałów, dają gwarancję uzyskania bardzo dobrych parametrów izolacyjnych i akustycznych. Dopasowując naszą ofertę do zmieniających się standardów rynku, zapewniamy systemy z certyfikatem pasywności. Wszystko w trosce o zapewnienie wysokiego komfortu naszym klientom.
Bezpieczeństwo
Chcemy, aby nasze okna były jednymi z najbezpieczniejszych na rynku. Oferujemy możliwość zamontowania okucia antywłamaniowego w wysokiej klasie antywłamaniowości (nawet do RC4) oraz zastosowania systemów ognioodpornych w klasie EI60.
Wytrzymałość
Dostępne w naszej ofercie profile zabezpieczane są pokryciami proszkowymi, co pozwala spełnić wymagania standardu Qualicoat. Naniesienie powłok lakierniczych na dodatkowy podkład – Seaside – wzmacnia ochronę przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych (np. „słone powietrze” w miejscowościach nadmorskich).

Okna aluminiowe o niskim współczynniku przenikania ciepła

Nasze okna aluminiowe to wyroby o niskim współczynniku przenikania ciepła. Oznacza to, że zapobiegają one nadmiernej utracie temperatury, co mogłoby zwiększać koszty ogrzewania budynku. Obecnie produkowane okna zachowują imponującą szczelność. Składają się z aż trzech warstw szkła, co pozwala na zachowanie nie tylko odpowiedniej izolacyjności, lecz także odporności na stłuczenie. Nasze okna aluminiowe spełniają aktualne obowiązujące normy dotyczące współczynnika przenikania ciepła.

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi modelami okien aluminiowych. Wykonamy niezbędne pomiary i pomożemy dobrać odpowiedni wariant do Twojego budynku. Zajmujemy się również montażem zakupionych u nas okien aluminiowych.

Systemy aluminiowe

 

System MB 70

System MB 86

System MB 104

System MB 77HS

Kontakt

Maro Maciej Wróbel
04-858 Warszawa, ul. Patriotów 237

kom. 730 630 630
tel. 22 615 68 27
tel. 22 615 40 40

[email protected]

O nas  I  Okna  I  Drzwi  Żaluzje  I  Rolety  I  Markizy  I  Parapety  Kontakt

Call Now Button