Gealan

Profil okienny Gealan s 9000 (Osmose)

Nasza firma współpracuje z kilkoma producentami okien. Korzystając ze współpracy z nimi możemy zaoferować Państwu szeroką rozpiętość rozwiązań oraz dobrać produkt, który będzie najlepiej dopasowany ceną, jakością i parametrami dla Waszego budynku i dla Państwa potrzeb.

Profil Gealan s 9000, występuje w ofercie u naszych dwóch partnerów handlowych: Vito Polska oraz Ekookna. Firma Vito, obecnie sprzedaje Gealana s 9000 pod nazwą handlową Osmose. Nazwa Osmose traktowana jest jako nazwa handlowa pewnego rozwiązania (profilu okiennego z najwyżeszje półki, połączonego z bardzo dobrnym pakietem szybowym, okuciami WinkHaus-a oraz stalowym wzmocnieniem zamkniętym gr. 2 mm, które usztywnia konstrukcję profil-a okiennego. Bardzo często pod nazwą Osmose występował do tej pory profil Decenincka, ale w związku z obecnie panującymi problemami z dostawami profili okiennych nasz dostawca ten profil zastępuje Gealanem s 9000, gdyż są to profile o identycznej charakterystyce.

Gealan s 9000 to energooszczędny system o głębokości zabudowy 82,5 mm.

Gealan s 9000 (Osmose) to:
 • profil klasy B,
 • sześciokomorowa budowa profila,
 • głębokość zabudowy 82,5 mm,
 • stal zamknięta gr. 2 mm w standardzie w ościeżnicy,
 • system 3-uszczelkowy, (również uszczelka pod pakietem szybowym)
 • profil daje możliwość produkcji zarówno okien jak i drzwi, gdyż posiada on bardzo dużą wytrzymałość,
 • w standardzie zgrzew V-Perfect,
 • możliwość zastosowania ruchomego słupka,
 • maksymalne wymiary konstrukcji: 1200 x 2550 mm (okno jednoskrzydłowe), 1800 x 2550 mm (okno dwuskrzydłowe – z gwarancją),
 • szklenie technologią STV (wyłącznie w oknach),
 • szklenie pakietami 26-54 mm (szklenie technologią STV),
 • w standardzie pakiet szybowy 48 mm 4/18/4/18/4,
 • w standardzie 6 punktów antywyważeniowych na skrzydło.

Maksymalna izolacja dla maksymalnej oszczędności energii

Rośnie świadomość klientów, wiele osób mogło też docenić różnice komfortu mieszkania w domu, który zamknięty jest ciepłymi oknami, dlatego też wiele osób poszukuje energooszczędnej stolarki, dzięki której zimą zatrzymają ciepło w środku budynku, a latem zapobiegnie nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczeń. Świetnym rozwiązaniem spełniającym te wymagania wydaje się być stolarka wykonana w oparciu o Gealan S 9000. Profil ten daje ogromne możliwości. Jego głębokość zabudowy daje nam możliwość użycia pakietów szybowych o szerokości nawet 54 mm (szklenie STV) lub 52 mm (szklenie tradycyjne). W oknach wykonanych na tym profilu w standardzie oferujemy ciepły pakiet szybowy o grubości 48 mm (4/18/4/18/4). Tak przygotowane okno bez najmniejszego problemu zyska współczynnik przenikania ciepła, który jest wymagany dla okien stosowanych w budownictwie energooszczędnym a także pasywnym.

Estetyka

Jedną z ważniejszych rzeczy, która jest brana pod uwagę w trakcie wyboru okien, jest wybór koloru. Dobrze dopasowany kolor do elewacji budynku oraz charakteru wnętrza pomieszczeń może być tym “smaczkiem” robiącym różnicę. Bardzo często kolor okien związany jest z kolorem drzwi, bramy garażowej, rolet zewnętrznych, a niektórzy nawet wiążą go z kolorem linii ogrodzenia. Co oznacza, że kolor okien to nie tylko “cienka ramka” wokół szyby ale znacząca powierzchnia kolorystyczna wokół domu, dlatego warto wybrać go w sposób przemyślany. Gealan to profil, który oferuje bardzo wiele kolorów, zarówno tych klasycznych jak i nowoczesnych.

Nasza firma posiada szeroką paletę kolorów, a dzisiejsza technologia pozwala nam na okleinowanie okien w wariancie jednostronnym, dwustronnym oraz w formule duo-kolor (inny od środka inny z zewnątrz). Proponujemy także barwienie acrylcolor. To innowacyjna technologia, dzięki której uzyskamy nie tylko nieszablonowy kolor stolarki, ale przede wszystkim rozwiązanie dzięki którem kolor zachowa swój wygląd na długie lata. W tym przypadku bowiem PVC łączone jest z kolorowym szkłem akrylowym, co tworzy nierozerwalną mieszankę. Kolor uzyskany w ten sposób nie starzeje się i nie odpryskuje. Profile barwione przy pomocy acrylcolor są również bardziej odporne na uszkodzenia, zarysowania, a także są łatwiejsze w pielęgnacji. Naszym klientom oferujemy kilkanaście takich kolorów do barwienia profili.

Kolor to jednak nie wszystko. Już w standardzie okna wykonane w systemie S 9000 zgrzewane są w technologii V-Perfect. Dzięki temu oddajemy naszym klientom precyzyjnie wykończoną stolarkę, gdyż połączenia wykonywane są bez wypływu nadmiaru wylewki, dzięki czemu naroża okienne zyskują niezwykle estetyczny wygląd. Miejsce łączenia profili staje się praktycznie niewidoczne, a od wewnątrz okno jest doskonale oczyszczone.

Kontakt
Maro Maciej Wróbel
04-858 Warszawa, ul. Patriotów 237

kom. 730 630 630
tel. 22 615 68 27
tel. 22 615 40 40

[email protected]

O nas  I  Okna  I  Drzwi  Żaluzje  I  Rolety  I  Markizy  I  Parapety  Kontakt
Call Now Button