Okna

OKNA – WARSZAWA

Oferujemy sprzedaż okien i drzwi z PCV oraz aluminium, a także świadczymy usługi w zakresie montażu stolarki budowlanej.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam połączyć atrakcyjną cenę z solidnym produktem. Współpracujemy tylko z najlepszymi partnerami handlowymi. Gwarantuje to naszym Klientom profesjonalne doradztwo oraz dobór właściwej oferty.

Oferujemy okna w Warszawie i okolicach. Zajmujemy się ich montażem we wskazanym miejscu, a także wykonujemy pomiary niezbędne do dopasowania odpowiedniego produktu do danej nieruchomości.

POMOŻEMY CI PODJĄĆ DECYZJĘ

Zakup stolarki okiennej i drzwiowej jest trudną i ważną decyzją, gdyż:

  • stanowi poważne obciążenie budżetu,
  • w przyszłości wpływać będzie na komfort mieszkania.

Stąd tak istotne jest precyzyjne określenie własnych wymagań i trafna ocena wybranego produktu (okien, drzwi, rolet, bram). Nie jest to zadanie łatwe, ale my z satysfakcją staramy się pomóc naszym Klientom w wyborze najlepszych dla nich rozwiązań. Już na etapie pierwszych ofert dopasowujemy produkt do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

Zadbamy o każdy szczegół

Służymy profesjonalnym doradztwem, precyzyjnymi wycenami oraz dokładnymi, bezpłatnymi pomiarami. Swoimi ofertami podbijamy serca Klientów na terenie województwa mazowieckiego, ale również poza jego granicami. Naszą dewizą stało się wychodzenie naprzeciw rosnącym wymaganiom i potrzebom Klienta, dlatego stworzyliśmy ofertę produktów obejmującą szeroki wybór wzorów i rozmiarów.

Szeroki wybór okien z różnych materiałów

W naszym asortymencie znajdziesz okna wykonane z trzech surowców – PCV, aluminium i drewna. Pierwszy materiał jest odporny na działanie czynników atmosferycznych, odkształcenia i drobne uszkodzenia mechaniczne. Drugi cechuje się doskonałą wytrwałością połączoną z niewielką masą, co znacznie ułatwia montaż i transport. Okna drewniane są natomiast niezwykle szlachetne, dlatego sprawdzają się świetnie w bogatych, zdobionych rezydencjach.

Nasze okna, bez względu na materiał zastosowany do ich produkcji, są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych. Dzięki temu można z łatwością dopasować je do stylistyki budynku – zwłaszcza barwy elewacji, drzwi, dachu czy dodatkowych ozdobników. Produkty te są malowane preparatami, które zachowują nasycenie koloru nawet po wpływem stałej ekspozycji na działanie promieni słonecznych.

Wybór odpowiedniego wariantu okien zależy nie tylko od stylistyki budynku, lecz także indywidualnych preferencji i budżetu klienta.Nasi pracownicy pomogą dobrać właściwy produkt do Twoich potrzeb. Przedstawimy parametry techniczne poszczególnych wyrobów, wskazując, który z nich sprawdzi się najlepiej w danej nieruchomości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Profesjonalny montaż

Krótkie terminy realizacji

Darmowy pomiar, wycenę i ofertę

Profesjonalne doradztwo

Kontakt

Maro Maciej Wróbel
04-858 Warszawa, ul. Patriotów 237

kom. 730 630 630
tel. 22 615 68 27
tel. 22 615 40 40

[email protected]

O nas  I  Okna  I  Drzwi  Żaluzje  I  Rolety  I  Markizy  I  Parapety  Kontakt

Call Now Button