Plisy

PLISY – WARSZAWA

Plisy to rodzaj osłon okiennych, który skutecznie przesłania pomieszczenie m.in. przed nadmiernym nasłonecznieniem. Szeroki wybór tkanin występujący w naszej kolekcji pozwala na dobranie takiego koloru i wzoru, który idealnie komponuje się z wystrojem wnętrza i barwą okna.

W odróżnieniu od rolet czy żaluzji, plisa umożliwia zasłonięcie dowolnego fragmentu szyby. Tkaninę można przesuwać zarówno od dołu, jak i od góry. Jest to szczególnie przydatna funkcja w takich pomieszczeniach, jak łazienka czy kuchnia. Wówczas możliwe jest zasłonięcie jedynie dołu okna – przez górną część w dalszym ciągu wpadają promienie słoneczne, rozświetlając sufit.

Dodatkowym atutem tego typu osłony jest to, że w jej obrębie można łączyć ze sobą tkaniny transparentne (firanowe), jak i w pełni zaciemniające (np. podgumowane). Dowolność ta dotyczy również struktury i kolorystyki użytych materiałów.

Plisy występują w wielu modelach, między innymi w wersji dla okien dachowych, świetlików oraz dla nietypowych kształtów okien (trójkąty, trapezy). W ofercie mamy również wyroby elektryczne, sterowane np. za pomocą pilota. Nie wszystkie konstrukcje da się zastosować w danym miejscu – sprawdzamy, jakie plisy spiszą się w konkretnym budynku.

Dzięki funkcjonalności plis oraz szerokiej gamie tkanin ochrona przed światłem słonecznym jest skuteczniejsza, a pomieszczenia nabierają oryginalnego wyglądu.

Gdzie sprawdzą się nasze plisy?

Nasze plisy w Warszawie sprawdzą się doskonale w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu. Cieszą się one dużym zainteresowaniem przede wszystkim w łazienkach, gdzie pozwalają nie tylko na zacienienie wnętrza, lecz także zachowanie prywatności bez całkowitego zaciemniania pokoju. To popularny wybór również w biurach. Plisy można przesuwać co kilka godzin, dostosowując je do aktualnego położenia słońca.

Nasze plisy są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, co pozwala na dopasowanie odpowiedniego produktu do stylistyki konkretnego wnętrza. Największym zainteresowaniem cieszą się modele uniwersalne – brązowe, beżowe czy szare. Sprzedajemy również plisy w nieco bardziej wyrazistych kolorach, które mogą stać się ciekawym dodatkiem do wnętrza.

Pomożemy Ci dobrać odpowiedni rodzaj plisy do danego pomieszczenia. Oferujemy również rolety rzymskie, które także pozwalają na skuteczne osłonięcie pokoju przed promieniami słonecznymi czy wzrokiem przechodniów. Sprawdzimy, jakie osłony sprawdzą się najlepiej w konkretnym wnętrzu oraz wykonamy niezbędne pomiary.

Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Maro Maciej Wróbel
04-858 Warszawa, ul. Patriotów 237

kom. 730 630 630
tel. 22 615 68 27
tel. 22 615 40 40

[email protected]

O nas  I  Okna  I  Drzwi  Żaluzje  I  Rolety  I  Markizy  I  Parapety  Kontakt

Call Now Button