Plisy

Plisy

Plisy – jest to taki rodzaj osłon okiennych, który skutecznie przesłania pomieszczenie m.in. przed nadmiernym nasłonecznieniem. Szeroki wybór tkanin występujący w naszej kolekcji pozwala na dobranie takiego koloru i wzoru tkaniny, który idealnie komponuje się z wystrojem wnętrza i kolorem okna. W odróżnieniu od rolet czy żaluzji plisa, umożliwia zasłonięcie dowolnego fragmentu okna. Możemy przesuwać tkaninę zarówno od dołu, jak i od góry, jest to szczególnie przydatna funkcja w pomieszczeniach takich jak łazienka, czy kuchnia. Zasłaniamy wtedy okno dołem, stają się niewidoczni dla otoczenia, natomiast górną częścią szyby wpada nam do pomieszczenia popołudniowe słońce jednocześnie rozświetlając sufit.

Dodatkowym atutem tego typu osłony jest to, że można tu łączyć ze sobą tkaniny transparentne (firanowe) jak i w pełni zaciemniające (np. podgumowane). Dowolność ta, dotyczy również struktury i kolorystyki użytych materiałów.
Plisy występują w wielu modelach, między innymi w wersji dla okien dachowych, świetlików oraz dla nietypowych kształtów okien (trójkąty, trapezy). W ofercie posiadamy również plisy elektryczne, sterowane np. za pomocą pilota.

Dzięki funkcjonalności plis oraz szerokiej gamie tkanin ochrona przed światłem słonecznym jest bardziej skuteczna, a pomieszczenia nabierają oryginalnego wyglądu.

Kontakt

Maro Maciej Wróbel
04-858 Warszawa, ul. Patriotów 237

kom. 730 630 630
tel. 22 615 68 27
tel. 22 615 40 40

[email protected]

O nas  I  Okna  I  Drzwi  Żaluzje  I  Rolety  I  Markizy  I  Parapety  Kontakt

Call Now Button