Rolety, żaluzje, plisy

ROLETY – WARSZAWA

Oferujemy szeroki wybór rolet w Warszawie. To produkty, które pozwalają na osłonięcie się przed wzrokiem przechodniów, sąsiadów czy kierowców, a także rażącymi promieniami słonecznymi. Powstają one z różnych materiałów – zarówno jednolitych, jak i pokrytych wzorami. Dzięki temu nasze rolety mogą być nie tylko funkcjonalnym udogodnieniem, lecz także estetycznym dodatkiem do każdego wnętrza.

Wykonujemy pomiary w budynku klienta, na podstawie których tworzymy nasze rolety. Przygotujemy takie wyroby zarówno z dostępnych tkanin, jak i tych dostarczonych przez Ciebie. Wspólnie wybieramy odpowiedni rodzaj materiału i mechanizmu do Twoich potrzeb.

ROLETY TEKSTYLNE

Rolety materiałowe należą do najbardziej popularnego systemu osłony okien. Stanowią jednocześnie funkcjonalną i estetyczną ozdobę. Ich dodatkową zaletą jest to, że doskonale pasują do każdego pomieszczenia.

Każda z rolet tekstylnych, jaką mamy w ofercie, standardowo jest wyposażona w mechanizmy zwijające pozwalające na płynną pracę.

W naszej ofercie znajdują się zarówno roletki w kasetach, jak i wolnowiszące, a także rolety rzymskie.

PLISY

W naszym asortymencie znajdziesz też plisy, czyli specjalne osłony, które pozwalają na zasłonięcie konkretnej części okna – od dołu, góry czy na środku. Umożliwiają one zachowanie prywatności w pomieszczeniu, jednocześnie zapewniając odpowiedni poziom jasności.Plisy cieszą się dużym zainteresowaniem w łazienkach czy mieszkaniach na parterze. Często wykorzystuje się je również w biurowcach oraz lokalach usługowych.

Oferujemy plisy w różnych wersjach kolorystycznych, co pozwala na dostosowanie odpowiedniego produktu do stylistyki wnętrza. Przygotowujemy takie wyroby na wymiar – wykonujemy pomiary przed rozpoczęciem realizacji zlecenia.

ŻALUZJE

Oferujemy żaluzje aluminiowe, drewniane oraz bambusowe. Proponowane przez naszą firmę rozwiązania są połączeniem trwałości z elegancją, estetyką, dobrym smakiem i praktycznością zastosowania.

Dużym atutem żaluzji jest uniwersalność, gdyż pasują zarówno do wystroju pokoju dziennego, salonu, jak i do kuchni czy łazienki.Nasi klienci mają do wyboru 11 kolorów drewna i aluminium oraz 6 odcieni bambusa. Dzięki temu można swobodnie dobrać barwę do podłogi, okna, drzwi lub ścian.

W przypadku pytań, można je kierować do nas drogą mailową, telefonicznie lub osobiście podczas wizyty w naszym biurze w Warszawie.Zachęcamy do współpracy z naszą firmą!

Kontakt

Maro Maciej Wróbel
04-858 Warszawa, ul. Patriotów 237

kom. 730 630 630
tel. 22 615 68 27
tel. 22 615 40 40

[email protected]


O nas  I Okna  I Drzwi  I Żaluzje  I Rolety  I Markizy I Parapety  I Kontakt
Call Now Button