Rolety, żaluzje, plisy

Rolety tekstylne

Rolety materiałowe należą do najbardziej popularnego systemu osłony okien. Stanowią jednocześnie funkcjonalną i estetyczną ozdobę, dodatkową ich zaletą jest to, że doskonale pasują do każdego pomieszczenia.

Każda z rolet tekstylnych jaką mamy w ofercie, standardowo wyposażona jest w mechanizmy zwijające pozwalające na płynną, odbywającą się w bardzo prosty sposób.

W naszej ofercie znajdują się zarówno roletki w kasetach jak i wolno wiszące, a także rolety rzymskie.

Plisy

Plisy – jest to taki rodzaj osłon okiennych, który skutecznie przesłania pomieszczenie m.in. przed nadmiernym nasłonecznieniem. W odróżnieniu od rolet czy żaluzji plisa, umożliwia zasłonięcie dowolnego fragmentu okna. Możemy przesuwać tkaninę zarówno od dołu, jak i od góry, jest to szczególnie przydatna funkcja w pomieszczeniach takich jak łazienka, czy kuchnia. Zasłaniamy wtedy okno dołem, stają się niewidoczni dla otoczenia, natomiast górną częścią szyby wpada nam do pomieszczenia popołudniowe słońce jednocześnie rozświetlając sufit.

Dodatkowym atutem tego typu osłony jest to, że można tu łączyć ze sobą tkaniny transparentne (firanowe) jak i w pełni zaciemniające (np. podgumowane). Dowolność ta, dotyczy również struktury i kolorystyki użytych materiałów. Plisy występują w wielu modelach, między innymi w wersji dla okien dachowych, świetlików oraz dla nietypowych kształtów okien (trójkąty, trapezy). W ofercie posiadamy również plisy elektryczne, sterowane np. za pomocą pilota.

Żaluzje

Poniżej przedstawiamy naszą ofertą na żaluzje aluminiowe, drewniane oraz bambusowe. Proponowane przez nasza firmę rozwiązania aranżacji osłon okiennych, są połączeniem trwałości z elegancją, estetyką, dobrym smakiem, i praktycznością zastosowania.

Dużym atutem żaluzji jest uniwersalność, gdyż pasują zarówno do wystroju pokoju dziennego, salonu, jak i do kuchni czy łazienki. Nasi klienci ma ją do wyboru 11 kolorów drewna i aluminium oraz 6 bambusa. Dzięki temu można swobodnie dobrać odcień do podłogi, okna, drzwi lub ścian.

Swoją pracą i poradą dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz klient odnalazł najlepsze rozwiązanie dla siebie i swojego domu.

W przypadku pytań, można je kierować do nas drogą mailową, telefonicznie lub osobiście podczas wizyty w naszym biurze.

Kontakt

Maro Maciej Wróbel
04-858 Warszawa, ul. Patriotów 237

kom. 730 630 630
tel. 22 615 68 27
tel. 22 615 40 40

[email protected]

O nas  I Okna  I Drzwi  I Żaluzje  I Rolety  I Markizy I Parapety  I Kontakt

Call Now Button