Okna drewniane

Okna drewniane (okna drewniane Warszawa), są najlepszym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie piękno i naturalny charakter drewna.

Okna, które są produkowane z drewna posiadają bardzo dobre współczynniki statyki dla konstrukcji, dlatego mogą doświetlać wnętrza dużymi powierzchniami szyb, jak również doskonale sprawdzają się w postaci dużych okien przesuwnych typu HST (okna HST Warszawa). Dlatego też okna drewniane są bardzo dobrym wyborem dla osób, które lubią cieszyć się jasnymi i przestronnymi wnętrzami.

Okna drewniane posiadają bardzo wiele zalet estetycznych, dodają charakteru każdemu pomieszczeniu i sprawiają, że staje się ono bardziej przytulne.
Okna drewniane wykonuje się w kilku głębokościach zabudowy ościeżnicy (okna drewniane Otwock) – 65, 68, 74, 75, 76, 80, 86, 88 oraz 92 mm.

Oferowane przez nas okna drewniane wykonywane są z czterech rodzajów drewna:
– sosna,
– świerk,
– meranti,
– dąb.

Dla osób, które szukają naturalnego charakteru okien od wewnątrz pomieszczenia a nowoczesnego wyglądu od zewnątrz, proponujemy okna drewniane wariancie z nakładką aluminiową. Nakładka aluminiowa daje także dodatkową ochronę przed działaniem czynników zewnętrznych i zapewnia nieograniczone możliwości aranżacyjne. W przypadku okien drewnianych z nakładką aluminiową otrzymujemy produkt premium, wyglądający bardzo nowocześnie od zewnątrz idealnie komponujący się z modernistycznymi bryłami budynków, a jednocześnie posiadając wszystkie cechy estetyki drewna w wyglądzie od środka.

 

Kontakt

Maro Maciej Wróbel
04-858 Warszawa, ul. Patriotów 237

kom. 730 630 630
tel. 22 615 68 27
tel. 22 615 40 40

[email protected]

O nas  I  Okna  I  Drzwi  Żaluzje  I  Rolety  I  Markizy  I  Parapety  Kontakt

Call Now Button