Rolety zewnętrzne

ROLETY ZEWNĘTRZNE – WARSZAWA

Rolety zewnętrzne to estetyczny i funkcjonalny sposób na osłonięcie pomieszczenia przed promieniami słonecznymi i wzrokiem obcych osób, a także zwiększenie bezpieczeństwa w budynku. Produkty te powstają z aluminium lub stali zabezpieczonej przed działaniem czynników atmosferycznych. Montuje się je natynkowo lub podtynkowo – w zależności od specyfiki budynku oraz potrzeb samego klienta.

Nasze rolety zewnętrzne w Warszawie powstają na indywidualne zamówienie. Wykonujemy pomiary na posesji klienta, a następnie tworzymy projekt gotowego wyrobu. To od Ciebie zależy kolorystyka i materiał, z którego powstanie roleta. Trzeba bowiem pamiętać, że produkty tego typu są nie tylko ciekawym udogodnieniem, lecz także swego rodzaju dekoracją budynku.

Wygoda i bezpieczeństwo

Rolety zewnętrzne nie tylko są formą zabezpieczenia przed nieproszonymi gośćmi. Pełnią również funkcję osłony przed nadmiarem słońca w lecie oraz przed utratą ciepła zimą. Sterowanie tymi systemami jest niezwykle proste. W naszych roletach stosujemy napędy ręczne oraz elektryczne – wybór odpowiedniego rozwiązania zależy od budżetu i preferencji klienta.

Oferujemy rolety zewnętrzne ofercie wykonane są z aluminium lub stali, wypełnione pianką poliuretanową, lub o strukturze komorowej (w przypadku rolet antywłamaniowych). Oferujemy rolety w kilku rodzajach kaset (adaptacyjne, podtynkowe, nadokienne). Poniżej przedstawiamy naszą pełną ofertę.

Rolety adaptacyjne

Rolety podtynkowe

Rolety nadstawne

Gdzie warto zamontować nasze rolety zewnętrzne?

Rolety zewnętrzne naszej produkcji to doskonały wybór przede wszystkim do domów jednorodzinnych, a także mieszkań i lokali usługowych na parterze. Produkty te pozwalają na zachowanie prywatności, jednocześnie zwiększając bezpieczeństwo obiektu. Nasi klienci chętnie wybierają rolety antywłamaniowe, które skutecznie chronią lokal również przed próbami kradzieży. Takie produkty umożliwiają zachowanie komfortowej temperatury w pomieszczeniu, jednocześnie utrudniając dostanie się do wnętrza przez szybę.

Oferujemy rolety zewnętrzne zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom. Wspólnie wybieramy odpowiedni typ produktu, rodzaj materiału i wersję kolorystyczną.

Zapraszamy!

Kontakt

Maro Maciej Wróbel
04-858 Warszawa, ul. Patriotów 237

kom. 730 630 630
tel. 22 615 68 27
tel. 22 615 40 40

[email protected]

O nas  I  Okna  I  Drzwi  Żaluzje  I  Rolety  I  Markizy  I  Parapety  Kontakt

Call Now Button