Rolety materiałowe

ROLETY RZYMSKIE – WARSZAWA

Rolety rzymskie są zasłonami podnoszonymi przy pomocy mechanizmu sterowanego łańcuszkiem. Doskonale prezentują się we wnętrzach nowoczesnych, klasycznych i w wielu innych stylach. Pozwalają na zachowanie prywatności w pomieszczeniu, jednocześnie chroniąc je przed nagrzewaniem pod wpływem promieni słonecznych.

Oferujemy rolety rzymskie w wielu wersjach kolorystycznych. Powstają one z jakościowych materiałów, które pozwalają na zachowanie estetycznego wyglądu i funkcjonalności produktu przez wiele lat. Są znacznie delikatniejsze niż np. rolety zewnętrzne, umożliwiając dekorację każdej przestrzeni. W naszym asortymencie znajdziesz produkty z różnymi systemami montażowymi, co pozwala na dopasowanie odpowiedniego modelu do okien zastosowanych w budynku.

Szeroki wybór rolet materiałowych

Rolety rzymskie dzielimy na 4 modele – podział jest uwarunkowany sposobem szycia materiału.

Każdy wybrany model możemy wykonać z mankietem górnym. To dodatkowy pas z dowolnej tkaniny, który osłania mechanizm i zdobi roletę. Standardową wysokością mankietu jest 7 cm.

Zapewniamy duży wybór tkanin dla rolet rzymskich, ale podejmujemy się również realizacji niestandardowych. Szyjemy też produkty z materiałów dostarczonych przez klientów. Tworzymy produkty, które pozwalają na zwiększenie komfortu korzystania z pomieszczenia, jednocześnie dopełniając daną aranżację. Dysponujemy różnymi rozwiązaniami technologicznymi poprawiającymi funkcjonalność naszych rolet.

 

Rolety w kasetach

Zwinięcie materiału do kasety chroni go przed ewentualnym zabrudzeniem czy uszkodzeniem, a dzięki zastosowaniu mechanizmu samohamującego z łańcuszkiem użytkownik ma możliwość ustawiania rolety w dowolnej pozycji.

Prowadnice boczne są przyklejane, dzięki czemu eliminują prześwity i zapewniają stabilne prowadzenie materiału.

Nasza kolekcja tkanin charakteryzuje się wyjątkowo bogatą gamą kolorów i wzorów, od transparentnych, poprzez półprzepuszczające światło, do całkowicie zaciemniających. To materiay gładkie i deseniowe.

Dane techniczne roletek w systemie UniBesta:

  • max. szerokość: 160 cm
  • max. wysokość: tkaniny transparentne – 230 cm, tkaniny podgumowane – 200 cm
  • wymiar kasety: 72 mm x 34 mm
  • mechanizm: bezwładnościowy lub samoblokujący
  • kaseta: aluminiowa w kolorach białym, brązowym lub (za dopłatą) drewnopodobnym i antracytowym

W przypadku przekroczenia powyższych wymiarów możemy zastosować większe kasetki lub wariant wolnowiszący – popularny w szkołach i urzędach.

Wykonujemy również produkty nietypowe.

Rolety wolnowiszące na rurze FI 24 lub FI 28 mm

W roletach wolnowiszących zastosowano nowy mechanizm o dużej sile hamowania. Ma on bogatą gamę uchwytów mocujących metalowy “niski-wysoki”, w lakierze, z osłonkami plastykowymi oraz uchwyt tworzywowy. Uchwyty metalowe dają możliwość montażu we wszystkich płaszczyznach i mają regulację poziomą i pionową.

Dostępna kolorystyka osprzętu: biały, brązowy.

Rolety wolnowiszące na rurze FI 25 mm

System MG II BESTA wyposażony jest w mechanizm łańcuszkowy z hamulcem, który pozwala na dowolną regulację położenia rolety na wysokości. Opcjonalnie można zastosować mechanizm sprężynowy, umożliwiający zatrzymania tkaniny na każdym poziomie bez używania zaczepów i łańcuszka. Montaż polega na przykręceniu rolety do skrzydła okiennego, ściany lub sufitu.

Rolety wolnowiszące na rurze FI 45 mm

System wolnowiszący dla rury fi 45 mm przewidziany jest dla rolet wielkogabarytowych. Dzięki niemu możemy wykonać osłony dużych powierzchni.

System posiada solidne metalowe wieszaki pozwalające zasłonić okna o szerokości do 360 cm.

Mechanizm łańcuszkowy z hamulcem pozwala na dowolne ustawienie poziomu zasłonięcia okna. Istnieje możliwość zastosowania silnika elektrycznego i jednocześnie obsługiwania rolety za pomocą pilota.

Montaż polega na przykręceniu rolety do ściany lub sufitu.

Rolety dzień noc

Dekoracja okienna pozwalająca samodzielnie regulować rozproszenie światła w każdym wnętrzu. Roleta dzień noc to produkt, w którym wykorzystano tkaninę transparentną i zaciemniającą w układzie naprzemiennym.

Podwójnie prowadzony materiał w poziome pasy pozwala na dowolne sterowanie dostępem promieni słonecznych do pomieszczenia.

Zapraszamy do sprawdzenia dostępnych rolet rzymskich. Wykonamy pomiary w Twoim budynku i sprawdzimy, jaki produkt spisze się najlepiej w danej przestrzeni.

 

Przykładowe wzory materiałów stosowanych do rolet tekstylnych w kasetkach oraz wolnowiszących.

Kontakt

Maro Maciej Wróbel
04-858 Warszawa, ul. Patriotów 237

kom. 730 630 630
tel. 22 615 68 27
tel. 22 615 40 40

[email protected]

O nas  I  Okna  I  Drzwi  Żaluzje  I  Rolety  I  Markizy  I  Parapety  Kontakt

Call Now Button